16.12.2020

Máte před dovolenou, pozítří je naplánovaný odjezd, ale z ničeho nic se vám porouchá vaše milované auto. Nebo sníte o roadtripu, ale chybí vám zásadní položka takovéto cesty – osobní automobil. Pro takové i mnohé další případy existuje v naší dnešní společnosti jednoduché řešení, které vám vytrhne trn z paty, budete moci v klidu balit a smažit řízky – autopůjčovna. Co může být lepší než vyjet na dovolenoupůjčeném autě! Nevěříte? Přinášíme vám 5 důvodů, proč na půjčený automobil nezanevřít!

 

Autopůjčovna Olomouc

Jednou z výhod naší autopůjčovny jsou neomezené kilometry.

Levněji doma než v cizině

Cestujete-li v rámci Evropy, snadno se dostanete k myšlence doletět do většího města v dané zemi, tam si vypůjčit auto a podniknout autotúru s ním. Nebylo by na tom nic špatného, avšak při plánování musíte vzít v potaz i ceny v té či oné zemi. Oproti České republice jsou částky, které utratíte za vypůjčení automobilu, ve všech západních zemí Evropy vyšší (a bohužel, někdy i v těch více na východ). K tomu musíte připočítat také tamní cenu za plnou nádrž paliva a jisté byrokratické obstrukce, které vás jakožto cizince při půjčování čekají. Jedná se např. o zastavení cestovního pasu či jiného dokladu totožnosti.

 

Bez navigace ani ránu

U nás dostanete při půjčení osobního automobilu zdarma přímo k volantu funkční navigaci, která vás s lehkostí sobě vlastní provede všemi ošemetnými dopravními situacemi a navede i do těch nejužších uliček.

 

Pojištění? Netřeba řešit!

Při půjčení auta máte v ceně také jeho pojištění, které byste jako majitelé vozu museli řešit nejen při cestě do zahraničí. Půjčení vás tedy zbaví zbytečného papírování, takže si můžete užívat cesty a v klidu spát!

 

České dálnice zadarmo

Chystáte-li se navíc na dovolenou po Česku, nemusíte se starat ani o koupi dálniční známky. Pro dané vozidlo je už platná, a to dokonce po celý rok! Hurá na D1!

Na dovolenou si můžete také půjčit střešní boxy nebo nosiče na kola.

Dobré rady vždy a všude

Pokud se s autem z půjčovny něco stane, máte k dispozici servis naší autopůjčovny, kde vám rádi pomůžeme a poradíme. V případě nutnosti pro auto i dojedeme nebo zajistíme jeho opravu profesionálním automechanikem. Vždy se na nás můžete obrátit na tel. + 420 792 766 944.

Zabouchnout dveře kufru, nastartovat a vydat se na cestu za dobrodružstvím! Také k tomu budete využívat už jedině půjčené auto? Ozvěte se nám a společně vám nějakého krasavce vybereme! Jízdě zdar!