Dlouhodobý a krátkodobý pronájem vozidel

Autopůjčovna Olomouc má v portfoliu služeb nabídku nejen krátkodobého pronájmu, ale také dlouhodobého pronájmu. Obě varianty jsou výhodné, jsou využívané pro různé situace a naše firma nabízí kvalitní a profesionální služby, které zahrnují i odborné poradenství.

Krátkodobý pronájem dodávek a osobních vozů

Je vhodný pro zapůjčení vozidla na jeden den nebo na pár týdnů. Nejdéle však na 30 dní. Využít tento druh pronájmu lze například pro přepravu stavebního nákladu ddávkou na chalupu, přepravu osob na letiště nebo na rodinnou dovolenou. Vozy k pronájmu jsou vhodné také jako spolehlivá přeprava na služební cestu, na hromadnou přepravu zaměstnanců na školení nebo na veletrh. Možností je mnoho, a proto se snažíme vyjít všem klientům maximálně vstříc.

Dlouhodobý pronájem dodávek a osobních vozů

Pronájem znamená pro všechny zákazníky spolehlivé služby, může si pořídit vůz, jaký potřebuje nebo o jakém snil. Soukromá osoba tak nemusí řešit finance a mladá společnost tak může hledat další prostředky z malého rozpočtu. Čím delší je doba pronájmu dodávky či osobního vozu, tím menší bude celková částka. Dlouhodobý pronájem je sjednáván na dobu od jednoho měsíce až na 60 měsíců, jde tedy o operativní leasing. Dlouhodobý pronájem dodávek a osobních vozidel je také skvělou obchodní nabídkou pro ty, kteří potřebují auto po dlouhou dobu. Jedná se o výnosnou investici, která eliminuje papírování, náklady na údržbu automobilu.

Autopůjčovna Olomouc – nabídka spolehlivých a kvalitních služeb.

Pro právnické osoby je dlouhodobý pronájem výhodný, protože společnost nemusí utrácet peníze za údržbu automechaniků na plný úvazek, řidiče, opravy a údržbu garáží pro oficiální vozidla. Posledním argumentem ve prospěch dlouhodobého pronájmu je velký výběr nových moderních automobilů různých typů a tříd, od standardních až po výkonné.

Autopůjčovna Olomouc má ve svém portfoliu vozidla všech světových značek a zákazník zde najde přesně to, co hledal. Navíc jsou naše služby NONSTOP.

půjčovna dodávek Zlín

CO JE POTŘEBA K PRONÁJMU VOZIDLA

Každý zákazník, který má zájem o pronájem vozu, musí splňovat určité podmínky.

Mezi tyto podmínky pronájmu patří:

  • Platný občanský průkaz
  • Platný řidičský průkaz
  • Věk 21 let
  • Praxe v řízení vozu alespoň 2 roky
  • Vratná kauce

Autopůjčovna Olomouc má vždy spolehlivé řešení a to i v blízkých městěch díky partnerům. V Otrokovicích a ve Zlíně působí partnerská půjčovna dodávek. Využijte naše služby v případě, že je potřeba přeprava stavebního materiálu nebo více osob na firemní školení. Jsme profesionálové ve svém oboru a máme Vám jistě co nabídnout.