Půjčovna dodávek Brno
03.07.2020

Moderní doba si žádá své a není tomu jinak i v případě automobilové dopravy. Ta je v současné době velmi žádaná a navíc lze také říci, že se bez ní neobejde žádné odvětví a sektor. Automobilová doprava je tedy pevný článek dopravní infrastruktury. Samozřejmě v životě může nastat situace, kdy je vozidlo v opravě, porouchá se na cestě nebo v tom nejnevhodnějším případě jednoduše vypoví službu. Stát se to samozřejmě může a člověk si musí nějak poradit, aby zastal závazky, které je třeba splnit. Optimálním řešením je v takových případech pronájem dodávek, třeba půjčovna dodávek Brno.

Spolehlivá autopůjčovna

Trh služeb také nabízí velký výběr služeb jakékoliv povahy a nelze přehlédnout i služby autopůjčoven. Ty jsou dnes skoro v každém regionua tak není problém si vybrat. Podle referencí klientů, kteří využili tyto služby již dříve, se může zájemce o pronájem dozvědět, jak byl s danou firmou spokojen, zda vozy a cena odpovídali nabídce i požadavkům a podobně. Rezervovat si lze vůz prostřednictví rezervačního formuláře, který má nejen půjčovna dodávek Brno na svých webových stránkách. Klient by si měl také vozidlo fyzicky zkontrolovat při převzetí vozu. Na pozdější reklamace bohužel nebude brán zřetel a tak i zdánlivá maličkost, která není zahrnuta v protokolu o převzetí, by pak klientovi, mohla způsobit nemalé potíže.

Půjčovna dodávek Brno

Výhody pronájmu vozidel

Pronájem dodávek, které nabízí i půjčovna dodávek Brno, nebo jiných vozidel má také své výhody. Mezi největší výhodu člověk může považovat časovou flexibilitu. Tady má totiž klient auto po celou dobu pronájmu k dispozici a může jej tedy využít prakticky kdykoliv. Dále je výhodou určitě i to, že se klient nemusí starat o povinné ručení nebo jiné pojištění vozidla, dálniční známky, GPS navigace, ale také o pravidelný servis, spojený s povinnou výměnou pneumatik.

Dlouhodobý a krátkodobý pronájem

Kratší dovolená nebo víkendové stěhování mohou být důvodem, proč si zapůjčit dodávky. Půjčovna dodávek Brno má ve svém portfoliu právě takové vozy, kdy je lze využít nejen ke stěhování, ale také pro přepravu stavebního materiálu nebo zboží k zákazníkovi. Krátkodobý pronájem lze sjednat na dobu až 30 dní. Ten dlouhodobý je možné sjednat na dobu až 60 měsíců. V takovém případě jde o operativní leasing, kdy klient platí podle smlouvy měsíční částku za pronájem. Dlouhodobý pronájem je vhodný zejména pro ty, co již dopředu vědí, že nemají zájem nebo finanční obnos na zakoupení takové dodávky. Tuto službu využívají hlavně začínající živnostníci a podnikatelé, kteří takovou dodávku ke své práci potřebují.

Co je potřeba k pronájmu vozidel

Platný občanský a řidičský průkaz jsou důležitými dokumanty pro zapůjčení jakéhokoliv vozidla. Dále je třeba počítat s vratnou kaucí a některé autopůjčovny vyžadují rovněž věk řidiče od 21 let. Navíc i jeho řidičské schopnosti by měly být alespoň 2 roky.

Porovnání s přívěsným vozíkem

Dodávky jsou na trhu nejen ty pklasické skříňové, ale i plachtové a dokonce i chladící. Navíc je může člověk porovnat například s přívěsným vozíkem a tady mají dodávky navrch. Zejména co se velikosti týká. Dodávky jsou rozlišné a mají také různou velikost. Zavazadlový prostor je dostatečně veliký a vše je pod střechou, což se o přívěsném vozíku říci nedá. Spolehlivé služby a výběr vozidel nabízí půjčovna dodávek Brno.