půjčovna dodávek
09.06.2020

AZK – RENT CAR je v Ostravě a okolí velmi známou společností pro každého, kdo někdy sháněl dodávku, respektive mikrobus. Společnost se totiž specializuje na pronájem devítimístných mikrobusů značky Ford a obytných vozů.

Půjčoven osobních automobilů je v Ostravě a okolních měst spoustu, trh s půjčovnami dodávek už tak bohatý není. Půjčovna dodávek Ostrava je ojedinělá nejen svou nabídkou, ale také cenami.

Mikrobusy s cenou od 850 korun za den

O mikrobusy mají zájem party přátel mířící na dovolenou, firmy, které potřebují někam hromadně převézt své zaměstnance, nebo například sportovní týmy, jež se chtějí přepravit na soutěž. Když uvážíte, že do mikrobusu se vejde až 9 lidí, tak je cena 850 korun za den velmi přijatelná. Právě za tuto částku půjčovna dodávek Ostrava nabízí model Ford Transit 100 T 300. Cena se odvíjí od toho, na jak dlouho si dodávku půjčíte, čím déle ji budete mít, tím je částka výhodnější. Ceník je transparentně vypsaný na webu, chybí jen částka za dlouhodobý pronájem. U toho se podmínky domlouvají individuálně.

Podmínky pronájmu nejsou přísné

Co člověk potřebuje pro pronájem mikrobusu? Půjčovna dodávek Ostrava nemá žádné speciální podmínky. Vyžaduje dva doklady totožnosti, hotovost na zapůjčení vozu a kauci ve výši 5 000 korun (v případě dlouhodobého pronájmu je kauce 20 000 Kč). Řidič musí být mít minimálně 21 let a 2 roky zkušeností s řízením skupiny B, na mikrobus stačí řidičské oprávnění této skupiny. Cesty do zahraničí je třeba hlásit předem, nejsou však překážkou, půjčovna chce být pouze informovaná, kde se pohybují její vozy. Při předání se sepisuje předávací protokol, kontrola probíhá i při zpětném převzetí vozidla od nájemce. Pokud se vám podaří vrátit vozidlo do 15:00, poslední den pronájmu se vám navíc nezapočítává. Nutné je vrátit vůz se stejným obsahem pohonných hmot, s nímž byl převzat.

Půjčovna dodávek Ostrava si tedy neklade žádné speciální podmínky, nesnaží se své klienty na ničem nachytat. Není třeba se obávat, že by nízká cena byla vyrovnána nízkou kvalitou služeb.