Dodávky Procházka
19.04.2022

Potýkáte se s nečekanou komplikací a k jejímu zdárnému řešení potřebujete dodávku? Pak se obraťte na spolehlivou půjčovnu dodávek. Na tu se ostatně můžete obrátit i v případě, kdy plánujete rodinnou dovolenou a rádi byste na ni vyrazili právě s dodávkou.

 

Objednejte si dodávku online

Zapůjčenou dodávku jistě oceníte i ve chvíli, kdy vám vlastní vozidlo vypoví službu. Půjčovna představuje rychlé a spolehlivé řešení. Vozový park téměř každé půjčovny čítá malé i větší dodávky, ve kterých převeze i nadrozměrný nebo nadměrný náklad. Objednejte si služby půjčovny online ještě dnes. Co všechno k tomu budete potřebovat?

 

Než podepíšete s půjčovnou smlouvu, je nutné ze všeho nejdříve doložit občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B a také vám musí být více než 21 let. Půjčovny navíc většinou nepůjčují dodávky těm, kdo nemají alespoň dvouletou aktivní řidičskou zkušenost. Pokud si půjčujete dodávku jako živnostník, při podpisu smlouvy musíte ukázat svůj živnostenský list. Právnické osoby si mohou půjčit dodávku oproti výpisu z obchodního rejstříku a případně notářsky ověřené plné moci v případě, že si nepůjčuje dodávku sám jednatel společnosti.

Dodávky Procházka

Jak je to s vratnou kaucí a cenou za zápůjčku?

Před zápůjčkou dodávky budete také vyzváni ke složení vratné kauce. Částka se může pohybovat v řádu několika tisíců až desetitisíců korun, její výši si určuje každá půjčovna dle svého uvážení. Kauci lze zaplatit v hotovosti anebo kartou. Podle toho, jaký způsob zvolíte, vám následně po vrácení dodávky bude navrácena také kauce. Dodávku ovšem musíte vrátit nepoškozenou a bez závad. Stejným způsobem musíte uhradit celou výši ceny zápůjčky a to předem. Většina půjčoven neumožňuje zaplacení až po vrácení vozidla. Předchází tak komplikacím s méně spolehlivými zákazníky.

V ceně zápůjčky máte i dálniční známku

Každá dodávka, která se aktuálně nachází v půjčovně, prochází pravidelným servisem, proto je zcela bez závad. V ceně zápůjčky taktéž máte dálniční známku, silniční daň a povinné ručení. Proto si nic z toho nemusíte platit zvlášť. V neposlední řadě máte v ceně i non-stop asistenční služby, které můžete využít v případě, že si s něčím nebudete vědět rady, případně když se vám stane nějaká pojistná událost. Tu je ovšem zapotřebí okamžitě řádně zdokumentovat. Způsobí-li například dopravní nehodu někdo jiný, je nutné si od druhého vyžádat informace o jeho pojišťovně a také si poznamenat SPZ vozu a typ vozidla. Vše by mělo být zapsáno za přítomnosti policie.

 

Jaké výhody zapůjčení dodávky nabízí?

  • Dodávka vám může být přistavena na jakékoliv místo, které si sami vyberete.
  • Dodávku si můžete půjčit na jeden den i na čtrnáct dní nebo na ještě delší dobu.
  • Zapůjčena vám bude i s plnou nádrží.
  • Pokud přijedete do půjčovny vlastním autem, ve většině případů ho můžete nechat zaparkované přímo v půjčovně.
  • Zapůjčená dodávka je chráněna proti odcizení prostřednictvím vyhledávacího systému.
  • Lze cestovat po ČR i zemích EU.
  • Vozy jsou nové, maximálně několik let staré a zcela bez závad.
  • Zapůjčení vozidla vás vyjde na velmi rozumné peníze.
  • Na výběr máte z několika typů vozů.

 

Všechny prověřené půjčovny dodávek dělají maximum pro to, aby byli jejich zákazníci spokojení. Vždy jim ve všem vyjdou vstříc, záleží jen na vaší společné domluvě. A samozřejmě jsou pracovníci půjčovny i maximálně flexibilní. Potřebujete-li dodávku půjčit ihned, udělají všechno pro to, aby vám dodávku sehnali, je-li to jen trochu v jejich silách.