půjčovna dodávek Praha
29.05.2020

Velká spousta osob si myslí, že je mnohem lepší vyhořet než se stěhovat. Ale proč? Mohou za to předchozí nepříjemné zkušenosti se stěhováním. Když se na stěhování nepřipravíte, může se stěhování stát zážitkem, který si nikdy nebudete chtít zopakovat. Pokud se však připravíte, zvládnete vše s nadhledem. Dnes vám přinášíme tipy a triky pro snadnější stěhování, ale i tip na Dodávky Praha.

Začněte s předstihem

Stěhování nikdy nezorganizujete a nezrealizujete ze dne na den. Jde o něco, co si vyžaduje důkladnou přípravu. Proto začněte vše přichystávat alespoň měsíc dopředu. V případě, že budete využívat služeb stěhovací firmy, je to ideální doba na to, aby byly volné termíny, které se vám budou hodit. Pokud budete stěhovat svépomocí, udělejte si seznam toho, co je třeba zařídit.

Využijte služeb Půjčovny dodávek Praha

Ačkoliv jste stěhovací firmu jako nápad zamítli, znamená to, že budete muset vyřešit, jak všechen svůj majetek přesunete z původního místa vašeho bydliště na adresu novou. Pokud byste vše stěhovali jen s jedním osobním automobilem, bylo by stěhování akcí na několik dní. I proto je lepší použít na stěhování dodávku. Kvůli jednomu stěhování však nemá smysl kupovat vozidlo vlastní. Raději využijte služeb půjčovny Dodávky Praha, která vám může nabídnout zapůjčení dodávek za velmi příjemné ceny. Ušetříte tak nejen čas, ale také peníze.

půjčovna dodávek Praha

Vše do jedné místnosti

Vše, co přesunete do nového bydliště, ale také vše, co máte ještě zabaleno v bydlišti předchozím, byste měli mít v jedné místnosti. Jen tak se vyhnete tomu, že budete několik následujících dní – před i po stěhování, zakopávat neustále o spoustu krabic. Vybalovat je pak můžete hezky postupně.

Jak si zabalit?

Jako první začínejte s balením nejrůznějších dekorací, sezónních věcí a věcí, které nepotřebujete. Vždy se snažte balit všechny věci od jedné „skupiny“ k sobě, abyste je pak také na jednom místě našli. Takže dekorace na jedno místo, nádobí do kuchyně dejte na místo druhé a tak postupujte u všeho.

Vše popište

Před stěhováním budete mít doma velkou spoustu krabic. Abyste předešli problémům při vybalování, všechny krabice si důkladně označte. Můžete na ně napsat jak místnost, do které budou patřit, tak i to, co krabice obsahují.

Zabalte si tak, jako byste jeli na dovolenou

Během prvních dní po stěhování budete mít doma nejspíš zmatek v tom, kde co hledat. I proto si na první sny připravte zavazadlo, do kterého si zabalíte vše, co byste mohli v prvních dnech potřebovat. Díky tomu se nestane, že byste se nemohli obléct nebo si vyčistit zuby.