Pronájem auta Olomouc levně

Pronájem auta Olomouc vyřeší každou situaci

Potřebujete odvést své zaměstnance na školení do okresního města nebo na konferenci? Máte v plánu rodinný výlet, ale najednou Vám auto vypovědělo službu? Jedete na služební cestu a chcete reprezentativní vozidlo? Pak s námi vyřešíte každou situaci, která vozidlo vyžaduje.

V současné době je nejen u nás, ale i ve světě velmi populární pronájem automobilu. Důvodem je skutečnost, že tato služba má ve srovnání například s taxislužbou velké množství výhod. Mnoho lidí však má také následující otázky. Kdy je výhodné pronajmout si auto? Jaké jsou možnosti pronájmu? Jak si vybrat spolehlivou společnost?

Pronájem auta Olomouc nabízí své profesionální služby v oblasti pronájmu vozidel a ve svém portfoliu má i prověřené a kvalitní vozy všech světových značek. Naše vozy jsou pravidelně servisovány a podle potřeby také obnovovány. Zákazník má možnost rychlé rezervace prostřednictvím našeho on – line systému, takže zaměstnanci mají přehled o tom, jaké vozidlo je momentálně k dispozici.

Zabýváme se poskytováním pronájmu automobilů pro fyzické i právnické osoby. Naše společnost rovněž zajišťuje dlouhodobé i krátkodobé pronájmy.

Přijďte si vybrat vůz, který bude reprezentovat Vaši společnost ve světě nebo dodávku, se kterou hravě přepravíte materiál na stavbu.

Co Vám můžeme nabídnout v rámci našich služeb?

Pronájem auta Olomouc má pro všechny zájemce o zapůjčení vozu výhodné řešení v podobě krátkodobého nebo dlouhodobého pronájmu. Naše vozy jsou kvalitní a splňují všechny předpoklady pro pohodlnou a především bezpečnou jízdu.

Pronájem ekonomického vozu je považován za nejziskovější a nejslibnější řešení, protože to je jediný způsob, jak dosáhnout komfortu, praktičnosti a pohodlí v souladu se všemi požadavky. Kromě toho jsou naše služby neustále vylepšovány, takže můžete počítat s následujícími výhodami:

SUV – vhodné pro mimoměstské výlety, rybaření, lov, houbaření. S jistotou překonají všechny překážky: kamenné úseky silnice, malé příkopy. V zadní části je dostatek prostoru pro vybavení. V noci můžete sklopit zadní sedadla a rozložit spacáky. Ekonomická auta – ideální pro výlety na velké vzdálenosti. Moderní auta mají mnoho možností pro bezpečnost a pohodlí nejen řidičů a cestujících. Minibusy nebo multivany – jsou vynikající volbou pro cestování s velkou rodinou. Tyto vozy pojmou až 7–8 osob.

Automobily obchodní třídy – vozy pro zvláštní příležitosti. Auta mohou být luxusní a prostorné. Vhodné jako reprezentativní vozy.

Pronájem auta Olomouc – spolehlivý partner pro Vaše cestování.

Výhody pronájmu

Všechna vozidla z našeho vozového parku jsou pojištěna komplexním pojištěním nebo povinným pojištěním odpovědnosti za škodu. Pravidelně procházejí kontrolou a údržbou, což zaručuje dobrý stav a bezporuchový provoz. Dále si můžete pronajmout přívěs, dětské sedačky.

Mezi další výhody patří také časová nezávislost, která je v tomto směru velmi výhodná. Čas je drahý a tak pronájem vozidla znamená, že je k dispozici zákazníkům po celou dobu pronájmu.

Pronájem auta Olomouc – jsme tu pro Vás a Vaše potřeby. Tak neváhejte a zavolejte nám ještě dnes!