Pronájem auta Olomouc

Hledáte spolehlivou autopůjčovnu? Potřebujete si pronajmout vůz nejen na víkend, ale i na dlouhodobý pronájem? Pronájem auta Olomouc zajistí vše potřebné pro všechny, kdo potřejí rychle vyřešit danou situaci.

Naše společnost je na trhu již několik let a naše mnohaleté zkušenosti na trhu s autopůjčovnami nám umožňují říci, že dobře známe své podnikání. Naše pracovní podmínky nám umožňují úspěšně konkurovat mnoha autopůjčovnám a odlišovat se od těch ostatních. Máme profesionální pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat dobře a zodpovědně. Důkazem toho je neustále se rozšiřující okruh našich zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

Pronájem auta Olomouc nabízí také moderní vozový park, který je plně vybaven novými a pohodlnými vozy. Vozy jsou pravidelně servisovány a v případě potřeby také obnovovány. Zajišťujeme pronájem aut pro právnické osoby, takže můžeme našim zákazníkům poskytnout vhodná vozidla v jakémkoli množství. Je možné si od nás pronajmout auto střední, obchodní a ekonomické třídy za velmi výhodných podmínek. V případě poruchy vozidla poskytneme rychlý servis.

Jak se lišíme od ostatních a co Vám můžeme nabídnout?

Obchodní jednání, oslavy, svatby i setkání s přáteli vyžadují mnohdy luxusní vozy, které budou firmu či jedince reprezentovat. I takové vozy najdete v našem vozovém parku. Tak neváhejte a zavolejte nám ještě dnes!

Jaké vozy si mžete u nás pronajmout?

 • cenově výhodné verze vozu, vybavená vším potřebným pro pohodlnou cestu po městě
 • stylové auto třídy business, které dokáže zapůsobit na obchodní partnery
 • výkonné SUV, vhodné pro dlouhé výlety nebo na dovolenou
 • pohodlné minivany až pro 8 cestujících na dalekou cestu po Evropě

Pronájem auta Olomouc je spolehlivým partnerem na cesty. V našem portfoliu najdete:

 • kompletní nabídku služeb půjčovny aut
 • odborné poradenství při výběru vozu
 • rychlé a kvalitní rezervace a objednávek i prostřednictví on – line systému
 • speciální věrnostní programy a flexibilní slevový systém pro stálé zákazníky

Pronájem auta Olomouc – moderní a kvalitní zázemí pro všechny.

Nabízíme:

 • individuální přístup
 • profesionální jednání
 • máme zkušenosti a pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat dobře

Jaké výhody má pronájem vozidel?

Pronájem auta Olomouc nabízí spolehlivé a moderní vozy, ale také kvalitní a profesionální služby. Naši zaměstnanci mají řehled o tom, jaké vozy jsou právě k dispozici a tak rezervační on – line systém je jistě výhodný, rychlý a přehledný.

Mezi hlavní výhody pronájmu vozidel patří především časová nezávislost. V takovém případě má zákazník vůz k dispozici pocelou dobu pronájmu, takže si sám může organizovat plán cesty. Mezi další výhody patří také fakt, že není třeba zdlouhavě hledat nejvýhodnější povinné ručení nebo jiné pojištění vozu, není třeba se starat i pravidelný servis atd. To vše má na starosti pronajímatel, tedy naše autopůjčovna.