Půjčovna dodávek Olomouc

Máte v plánu o víkendu se přestěhovat a chybí Vám dostatečně velký vůz? Chcete jet s rodinou na výlet a potřebujete velou osobní dodávku? Zavolejte nám a my se o vše postaráme! Nabízíme dodávky všech velikostí a rozměrů, takže stěhování bude jistě hračka!

V dnešní době je půjčení auta nebo dodávky velmi oblíbenou službou. Automobilová doprava představuje pevný článek dopravní infrastruktury a tak se i naše firma snaží držet krok s přítomností, rozvíjet a rozšiřovat nabídku služeb nabízených v naší společnosti. Poskytujeme poměrně širokou škálu vozidel, kde se vozový park skládá z mnoha světových značek automobilů a naše služby jsou spolehlivé a kvalitní.

Půjčovna dodávek Olomouc se snaží přispívat k rozvoji společnosti a ke zlepšování a udržování kvality a pohodlí služeb poskytovaných našim zákazníkům. Máme profesionální pracovní tým, který ví, jak svou ráci dělat dobře, rychle a kvalitně. Záleží nám na klientovi a snažíme se uspokojit jeho požadavky.

Naše služby zahrnují krátkodobý, ale také dlouhodobý pronájm, který je výhodný zejména pro začínající podnikatele a živnostníky.

Přijďte se zeptat na podmínky pronájmu. Půjčovna dodávek Olomouc Vám má jistě co nabídnout!

Jaké služby můžeme nabídnout a v čem jsme jiní?

Jedním ze základních pravidel naší autopůjčovny, která nás odlišuje od mnoha jiných, je také schopnost řídit pronajaté auto po celé republice. Vozy jsou vybaveny GPS navigací, takže se zákazník nemusí obávat, že by na svých cestách zabloudit. Naši zákazníci mohou zanechat zpětnou vazbu o půjčení auta na našem webu, což dává objektivitu při vydávání auta klientovi. Rezervace je možná přes náš on – line systém, takže naši zaměstnanci mají přehled o tom, jaké auto je k dispozici.

Půjčovna dodávek Olomouc – moderní zázemí, spolehlivé služby a kvalitní vozy.

Nabízíme krátkodobý a dlouhodobý pronájem, takže pokud potřebujete vůz jen na víkend nebo na rok, stačí si vybrat vhodnou dodávku a zadat rezervaci. Vozidla z vozového parku naší společnosti neustále procházejí technickou kontrolou, jsou pojištěna a splňují bezpečnostní kritéria pro provoz na pozemních komunikacích.

A co nabízíme?

  • individuální přístup
  • kompletní nabídku služeb
  • odborné poradenství při výběru vozu
  • profesionalitu a spolehlivost

Výhody pronájmu vozidel

Mezi výhody našeho autopůjčovny patří rozmanitost služeb, které poskytujeme. Hlavním faktorem výhod pronájmu je ovšem časová nezávislost a díky spolupráci s partnerskou půjčovnou dodávek ze Zlína jsme schopni pokrýt i tento region vč. Hulína, Přerova a Uherského Hradiště. Zákazník má vozidlo k dispozici po celou dobu pronájmu a má tak vše pod kontrolou. Další výhody pronajatých dodávek a jiných vozidel je i fakt, že zákazník nemusí zdlouhavě pátrat po tom, které povinné ručení je nejvýhodnější, a které havarijní pojištění je pro daný vůz nejlepší. Také není potřeba se starat o pravidelný servis vozidla, který je spojen s výměnou pneumatik.

Půjčovna dodávek Olomouc – i Vaše podnikání se může posouvat dál…