Půjčovna karavanů Olomouc

Půjčovna karavanů Olomouc – spolehlivé a komfortní řešení pro dokonalou dovolenou

Chcete zažít dovolenou tak trochu z jiného pohledu? Máte rádi dobrodružství nebo jste vyznavačem romantiky?

Půjčovna karavanů Olomouc nabízí neomezené možnosti cestování kdykoli a kdekoli. Moderní karavany jsou izolované, vybavené topnými systémy na vysoké úrovni, a proto je lze použít i pro dovolenou v zimních lyžařských střediscích. Karavany mají komfortní vybavení, od velké ledničky po prostornou toaletu a sprchu.

Půjčovna karavanů Olomouc nabízí mnoho možností, moderní design, vynikající kvalitu a inovativní řešení.

Velmi si ceníme dokonalého designu a faktoru kvality našich karavnů a jsme si jisti, že zbytek by měl zanechat nádherné vzpomínky a dát pozitivní emoce. Skvělou relaxaci vytváří luxusní a příjemná atmosféra, kterou nabízejí právě obytné vozy. Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Naším cílem je zajistit, aby byl každý z našich zákazníků byl spokojený a vždy se rád k nám vracel a naší touhou je poskytnout Vám radost, kvalitní služby a mnohým také splnit sny.

Co Vám můžeme nabídnout a co je potřeba k pronájmu vozidla?

Naše společnost nabízí kvalitní služby a spolehlivé vozy, obytné dodávky a karavany a současně nabízí všem cestovatelům, kteří ještě nikdy v takových karavanech necestovali, dokonalou dovolenou plnou dobrodružství a časové nezávislosti, která je jednou z největších výhod pronájmu vozidel. Půjčovna karavanů Olomouc dále nabízí příležitost těm, kteří ocení pohodlí a těm, pro něž je cestování autem známý způsob života.

Mladý dynamicky se rozvíjející tým specialistů se vždy snaží pomáhat svým zákazníkům při výběru správného modelu obytného vozu.

Nabízíme:

  • Individuální přístup
  • Spolehlivé a kvalitní služby
  • Služby NONSTOP, tedy 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu
  • Moderní a komfortní vozy světových výrobců

Co potřebujete:

  • Platný řidičský a občanský průkaz
  • Vratnou kauci
  • Věk nad 23 let
  • Praxi v řízení motorového vozidla min.2 roky

Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem

Půjčovna karavanů Olomouc má pro každého spolehlivé a optimální řešení. Každý klient si může vybrat variantu podle svých potřeb a přání.

Dlouhodobý pronájem automobilu je výhodnou alternativou k nákupu osobních vozidel. Zejména v případě, že například karavanem hodláte cestovat celoročně. Naše firma ale nabízí mimo jiné i pronájem i osobních aut nebo užitkových dodávek.

Dlouhodobý pronájem je hodný je rovněž pro začínající podnikatele a živnostníky, kteří ještě nedisponují svými vlastními vozy a vozy potřebují na delší dobu než jen na 30 dní. Může to být také z důvodu poruchy automobilu nebo z důvodu rozšíření podnikatelského záměru. Popularita dlouhodobého pronájmu rychle roste mezi komerčními organizacemi a jinými podniky. Je sjednáván na dobu až 60 měsíců.

Krátkodobý pronájem je vhodný například pro víkendové stěhování nebo přepravu osob na letiště a může být sjednán až na 30 dní.