Půjčovna mikrobusů Olomouc má pro každého vždy spolehlivé a rychlé řešení

Půjčovna mikrobusů Olomouc má pro každého vždy spolehlivé a rychlé řešení

Čeká Vás svatba nebo velká rodinná či firemní akce? Potřebujete rychle vyřešit přepravu více osob na letiště nebo na konferenci? Naše firma nabízí svým klientům spolehlivé, kvalitní a rychlé služby v oblasti pronájmu vozidel a mikrobusů. Přijďte a přesvěčdte se sami o našich kvalitních službách! Máme Vám co nabídnout!

K vyřešení celé řady úkolů, od cestování po práci až po přepravu různých věcí, je zapotřebí auto. Bez automobilu je dnes nemožné si představit důležitou událost od svatby a velkého výročí po velký seminář nebo kolektivní exkurzi. Bohužel ve většině případů osobní doprava neřeší úkol přepravy velkého počtu lidí. Optimální alternativou v této situaci je pronájem minibusu nebo mikrobusu. Půjčovna mikrobusů Olomouc nabízí právě takové služby, které budou vyhovoat všem a po všech stránkách. Zabýváme se pronájmem vozidel a mikrobusů a to za ceny, které Vás potěší!

Naše půjčovna mikrobusů Olomouc zákazníkům poskytuje široký výběr vozidel, garantujeme pohodlí a bezpečnost. Podmínky a náklady na služby jsou stanoveny individuálně pro každého klienta a jsou předepsány ve smlouvě.

Mikrobus je velmi pohodlné a prostorné vozidlo, které se stává důležitým, když běžný osobní automobil nebo minivan nestačí k přepravě lidí. Při využití služeb půjčovny automobilů je nesmírně důležité mít důvěru ve zkušenosti zaměstnanců, jakož i na bezpečnost a pohodlí vozidla. Záleží nám na dobré pověsti, kterou jsme získali v průběhu let nabízíme výhradně moderní mikrobusy, které pravidelně podléhají důkladné technické kontrole.

Přijďte a přesvěčdte se sami nebo nám rovnou zavolejte! Půjčovna mikrobusů Olomouc – spolehlivý servis, profesionaita a individuální přístup.

Co můžete od nás očekávat?

Pronájem mikrobusu umožňuje nejen využít spolehlivých služeb s komfortního vybavení vozidel, ale je to i služba, kterou nabízíme nejen na den, ale i na delší dobu. Rychle, pohodlně a v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami dopravíme vozidlo na smluvené místo nebo si jej můžete převzít přímo v naší autopůjčovně. Díky přítomnosti klimatizačních a topných systémů se budete Vy a Vaši spolucestující v každém ročním období cítit pohodlně a příjemně. Pronajměte si mikrobus na svatbu a na jakoukoli jinou důležitou událost!

Pro své zákazníky nabízíme:

  • Kvalitní a profesionální služby
  • Odborné poradneství
  • Spolehlivost a individuální přístup
  • Příznivé ceny za pronájem pro všechny
  • Bezpečné a prověřené vozy
  • Pravidelný servis vozidel
  • Podle potřeby také vozy obnovujeme

Jaké výhody má pronájem vozidel a mikrobusů

Pronájem mikrobusu je v naší době velmi nezbytnou službou. Tato doprava je ideální pro různé akce, výlety, přeprava zaměstnanců na veletrh, svatba nebo jiná společenská událost a podobně. Kapacita mikrobusu je jednou z jeho hlavních výhod. Pokud vaše osobní dodávka má jen 8 míst, pak není schopna pojmout více osob.

Půjčovna mikrobusů Olomouc – mikrobus jsou spolehlivé řešení právě pro případy hromadné přepravy osob.

Velkou výhodou je samozřejmě i časová úspora, kdy má zákazník vozidlo k dispozici po celou dobu pronájmu. Časově si tak cestu může zorganizovat sám a není třeba se spoléhat na MHD a jízdní řády. Jako další výhodou pronájmu vozidel je i to, že není třeba zdlouhavě hledat nejvýhodnější povinné ručení či havarijní pojištění. Dokonce i o pravidelný servis spojený s výměnou pneumatik se zákazník nemusí starat. To vše je v kompetenci pronajímatele, tedy autopůjčovny.