Půjčovna minibusů Olomouc

Půjčovna minibusů Olomouc – kvalitní, bezpečné vozy a výborná spolupráce

Chystáte velkou rodinnou oslavu nebo dokonce svatbu a potřebujete vyřešit přepravu hstů? Vaši zaměstnanci se musí dostavit na firemní školení v okresním městě a potřebujete hromadnou přepravu svých zaměstnanců? V takovém případě nabízíme své profesionální služby v oblasti pronájmu vozidel i minibusů!

Osobní automobil již není luxus, proto je k dispozici téměř v každé rodině. Existují však situace, kdy je výhodnější pronajmout si pohodlný minibus a to zejména, pokud se například plánuje rodinné setkání, svatba nebo jiná rodinná oslava, ale také třeba jen jako majitel firmy potřebujete přepravit své zaměstnance na školení či veletrh.

Půjčovna minibusů Olomouc je nejlepší volbou pro organizovanou přepravu osob. Svatební průvod, firemní tým na konferenci nebo veltrhu, děti na exkurzích, hosté na seminářích, konferencích atd. Naše půjčovna je spolehlivým partnerem pro všechny, kdo potřebují rychle vyřešit takovou situaci s přepravou osob. Nabízíme nejen krátkodobý pronájem, ale také dlouhodobý, který využívají většinou podnikatelé a živnostníci. Tato služba je běžnou záležitostí, která je v organizacích dlouhodobě velmi oblíbená. Koneckonců, objednání minibusu pro přepravu osob, jehož cena za pronájem bude mnohem nižší než pronájem několika vozů, umožní výrazně ušetřit náklady a cestující budou mít navíc milou společnost a příjemné zážitky z cestování.

Co Vám můžeme nabídnout

Půjčovna minibusů Olomouc má mnohaleté zkušenosti na trhu služeb a tak pro každého zákazníka máme vždy vhodné řešení. Široký výběr minibusů k pronájmu od různých světových značek a s kapacitou 8 až 20 cestujících uspokojí jakýkoli účel Vaší cesty.

Půjčovna minibusů Olomouc – to je především pohodlí, bezpečnost, rychlost a kvalita poskytovaných služeb.

Nabízíme:

  • Spolehlivé a kvalitní služby
  • Individuální přístup
  • Prověřené a bezpečné vozy
  • Profesionální pracovní tým
  • Přijatelné ceny
  • Bonusy pro stálé zákazníky
  • Dobré smluvní podmínky
  • Máme zkušenosti a rádi Vám poradíme
  • Spolehlivý a rychlý rezervační on – line systém
  • Služby NONSTOP , tedy 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu

Výhody pronájmu minibusů nebo jiných vozidel

Moderní trh osobní dopravy se vyznačuje přítomností mnoha společností. Každá z nich má svou vlastní nabídku pro zákazníky. Všechny půjčovny se od sebe liší úrovní služeb, kvalitou automobilů, profesionalitou zaměstnanců, přístupem k zákazníkům, pohodlím a kvalitou poskytovaných služeb, jakož i cenami.

Půjčovna minibusů Olomouc poskytuje své profesionální služby na úrovni a svým zákazníkům vychází maximálně vstříc.

Mezi hlavní výhody pronájmu vozidel patří především časová nezávislost. Čas je totiž velmi drahý a za peníze si jejbohužel nikdo nekoupí, ale ušetřit se nějaká ta minuta určitě dá. V případě pronájmu vozidel a minibusů má zákazník vůz k dispozici po celou dobu pronájmu, takže si čas organizuje sám. Je to velmi výhodné a nemusí se tak přizpůsobovat například jízdnímu řádu u MHD.

Mezi další výhody řadíme i fakt, že zde odpadá zdlouhavé hledání nejvýhodnějšího povinného ručení, spolehlivého servisu pro pravidelnou kontolu vozu a podobně.