Půjčovna obytných aut Olomouc

Půjčovna obytných aut Olomouc – vše, co děláme a nabízíme, je zaměřeno na rodinné hodnoty.

Nechte své starosti chvíli a vydejte se na nová dobrodružství! Dopřejte sobě a svým blízkým nezapomenutelný individuální výlet pronajmutím obytného automobilu. Vyberte si cíl a začněte plánovat další cestu hned teď!

Hlavním zaměřením naší firmy je poskytování kvalitních služeb v oblasti pronájmu vozidel, obytných dodávek a karavanů. Neustále pracujeme na zlepšování služeb, nabízíme spolehlivé a kvalitní vozy všech světových značek a zákazník si tak může vybrat vůz, který mu vyhovuje po všech stránkách.

Půjčovna obytných aut Olomouc je tak spolehlivým partnerem pro všechny, kdo chtějí vyrazit na dovolenou nejen s rodinou, ale také s partou přátel. Obytné vozy jsou komfortně vybaveny a mají v podstatě vše potřebné nejen na cestu, ale také pro přenocování. Stále více lidí opouští obvyklé typy cestování vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem a to ve prospěch obytných automobilů.

Za dobu své působnosti jsme získali bohaté zkušenosti s pronájmem obytných automobilů a snažili jsme se zohlednit všechna přání našich zákazníků. Naším hlavním úkolem je, aby Váš pobyt byl co nejpohodlnější!

Půjčovna obytných aut Olomouc vám během dovolené poskytne pocit svobody a nezávislosti.

Co Vám můžeme nabídnout

Cestování s obytnými automobily a podnikání v oblasti pronájmu obytných automobilů jsou v Evropě v posledních letech velmi oblíbenou záležitostí. Půjčovna obytných aut Olomouc se zaměřuje na pronájem nejen obytných vozidel a karavanů, ale v portfoliu našich služeb najdete také pronájem luxusních vozidel, osobních vozidel a dodávek. Máme zkušenosti, které využíváme hlavně pro spolehlivé a komfortní služby.

Nabízíme:

  • Spolehlivé a kvalitní služby
  • Individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • Profesionalitu a vstřícnost
  • Prověřené a spolehlivé vozy
  • Služby NONSTOP, tedy 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu
  • Rezervaci vozidla a on – line přístup, který rovněž umožňuje kdykoli změnit nebo zrušit rezervaci a objednat další služby na dobu pronájmu

V čem spočívají výhody pronájmu nejen obytných vozidel

Největší výhodou každého pronájmu vozidel je především časová nezávislost. Zákazník zde má vozidlo k dispozici po celou dobu pronájmu, takže je schopný si vše dobře zorganizovat a naplánovat. Mezi další výhody pronájmu obytných vozidel a jiných automobilů patří také fakt, že zákazník v takovém případě nemusí zdlouhavě hledat nejlevnější pojištění nebo jiné pojištění vozu, nemusí hleat také spolehlivý autoservis pro pravidelnou servisní prohlídku, dálniční známky,…

Půjčovna obytných aut Olomouc nabízí především individuální a profesionální přístup. Pnaši zaměstnanci vám poradí, jaké auto bude pro danou situaci nejvhodnější a můžeme se podívat i na jinou problematiku spojenou s pronájmem. Naše služby zahrnují i krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem.