Půjčovna osobních aut v Olomouci

Půjčovna osobních aut v Olomouci – nejlepší možnost, jak vyřešit problém s přepravou zboží, nábytku či zaměstnanců

Hledáte spolehlivé řešení pro přepravu stavebního mateiálu na chalupu? Potřebujete vyřešit přeprvau svých zaměstnanců na školení nebo na veletrh? Půjčovna osobních aut v Olomouci je to správné řešení pro všechny!

Vzhledem k tomu, že průměrná cena nového automobilu neustále roste, služby pronájmu automobilů se staly životaschopnou a spolehlivou možností, jak vyřešit problém. Naše dymanicky se rozvíjející společnost nabízí své služby v oblasti pronájmu vozidel a tak se na nás můžete obrátit v případě, že potřebujete o víkendu přestěhovat babičku nebo přepravit materiál na chalupu, ale také v případě, že máte v plánu rozšířit svůj podnikatelský zájem a potřebujete k tomu větší počet dodávek či jiných vozů. Půjčovna osobních aut v Olomouci představuje spolehlivé a kvalitní služby, přičemž v současné době je pronájem automobilu považován za docela běžnou záležitost, která má své výhody. Mnohdy se tyto služby vyplatí i v případě, že Váše vozidlo je v opravě nebo jednoduše přestalo splňovat svůj účel.

Půjčovna osobních aut v Olomouci má ve svém portfoliu služeb nejen krátkodobý, ale i dlouhodobý pronájem, který jistě ocení především začínající podnikatelé a živnostníci. Máme spolehlivý pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat dobře a díky tomu nás úsěch posouvá dál. Důkazem toho jsou i kladné reference našich zákazníků.

Co vše můžeme nabídnout a v čem se lišíme od těch ostatních?

Půjčovna osobních aut v Olomouci je na trhu několik let a své praktické zkušenosti využívá v každodenním styku se zákazníkem. V portfoliu služeb zde zákazník také najde vozy všech světových značek a to jak dodávky užitkové, osobní, tak i luxuní vozidla pro služební cesty i reprezentaci firmy a v neposlední řadě i pro soukromé účely a oslavy, jakým je jistě svatba či jiná společenská událost.

Nabízíme:

 • Individuální přístup a profesionální jednání
 • Vozy všech světových značek
 • Moderní a příjemné zázemí
 • Kvalitu poskytovaných služeb
 • Služby NONSTOP, tedy 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu
 • Zvýhodněné ceny při dlouhodobém pronájmu vozidla
 • Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem

Jaké výhody má pronájem vozidel a co je k tomu potřeba

Výhody pronájmu jakékoli automobilové dopravy jsou hmatatelné a znatelné doslova ihned. Hlavní vhodou je zde totiž časová nezávislost,kdy má zákazník vozidlo k dispozici po celou dobu pronájmu a může si tak vše zorganizovat a naplánovat podle sebe a svých potřeb. Zákazník dále může ušetřit na nákladech spojených s provozem vozidla – povinné ručení, náklady na údržbu, daně, registrace vozidla, pojištění a další fixní měsíční výdaje.

Dále je tu možnost volby, kdy je snadné vybrat si vůz, který zákazníkovi vyhovuje nejvíce. Potřebujete malé auto, které Vás rychle odveze na nákup? Potřebujete větší vůz pro stěhování nebo SUV pro rodinnou dovolenou?

Neváhejte a zavolejte nám!

K pronájmu je také potřeba:

 • Platný řidičský průkaz
 • Platný občanský průkaz
 • Hotovost pro zplacení kauce
 • Některé autopůjčovny požadují věk řidiče nad 2 let
 • Praktické zkušenosti s řízením vozu alespoň 2 roky