Půjčovna vozidel Olomouc

Půjčovna vozidel Olomouc – vše nejen pro Váš podnikatelský záměr

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti pronájmu vozidel? Potřebujete reprezentativní auto na služební cestu do zahraničí?

Poptávka po zapůjčení auta každoročně roste. Koneckonců, je to pohodlné a praktické. A pokud tuto službu jednou člověk využije, pak se v případě potřeby uchýlí k pomoci spolehlivé autopůjčovny se zaměřením na všechny výhody pronájmu. Půjčovna vozidel Olomouc nabízí své profesionální služby nejen soukromým osobám, ale také firmám a společnostem, které potřebují přepravit náklad, materiál, ale i osoby. V našem portfoliu najdete osobní vozy, luxusní vozidla, SUV, ale také dodávky užitkové a osobní. Využití je všestranné a tak pokud potřebujete právě luxusnější vozy pro reprezentaci firmy nebo na svatbu svého syna, máte problém vyřešený.

Půjčovna aut je služba, která si rychle získává na popularitě. Má mnoho výhod a nabízí široký výběr vozů všech světových značek. Půjčovna vozidel Olomouc je na trhu již několik let a naše mnohaleté zkušenosti nám umožňují sdělit světu, jak dobře známe své podnikání. Máme profesionální pracovní tým, který se staví k práci zodpovědně a hlavně ví, jak dělat svou práci dobře. Díky tomu jsme úspěšnou firmou, která má svým zákazníkům co nabídnout.

Co Vám můžeme nabídnout?

Obchodní jednání, rodinné oslavy, svatby nebo jen setkání s přáteli vyžadují nejen luxusní vozy, ale především vozy, které budou spolehlivé a bezpečné. Naše firma nabízí kvalitní a prověřené vozy všech světových značek, takže v případě zájmu zde najdete přesně to, co potřebujete.

Půjčovna vozidel Olomouc je spolehlivým partnerem nejen na cesty. V našem portfoliu najdete:

 • odborné poradenství při výběru vozu
 • dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem
 • kvalitní vozy nejen na služební cestu, ale také na svatbu, dodávky pro přepravu materiálu, zboží i mícemístné vozy pro přepravu osob
 • rychlé a kvalitní rezervace a objednávek i prostřednictví našeho on – line systému
 • speciální věrnostní programy a flexibilní slevový systém pro stálé zákazníky

Půjčovna vozidel Olomouc – kvalitní a spolehlivé služby pro všechny.

Nabízíme:

 • individuální přístup
 • spolehlivé služby NONSTOP , tedy 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu
 • profesionální jednání
 • kvalitní vozy
 • rezervaci prostřednictví on -line systému
 • jednoduchost při výběru automobilu díky pomoci odborníků
 • možnost prodloužit dobu pronájmu

Dlouhodobý a krátkodobý pronájem

Naše portfolio služeb zahrnuje také dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem. Krátkodobý pronájem je sjednáván na dobu až 30 dní a je vhodný zejména pro jednorázové akce, jako například na služební cestu nebo na krátkou dovolenou, ale i na víkendové stěhování nebo jen přepravu více osob najednou na firemní školení.

Dlouhodobý pronájem je sjednáván na dobu až 60 měsíců a je o něj zájem zejména ze strany začínajících živnostníků a podnikatelů. Nedisponují svými vlastními vozy, ale ke své práci je potřebují. Naše firma nabíz k pronájmu i užitkové dodávky, které jsou velmi oblíbené pro svou variabilitu a pro své možné využití.