Hodnocení Hodnocení
Jana Dolejšová

Naše staré auto před cestou na babiččiny narozeniny vypovědělo službu a museli jsme se smířit s tím, že nikam neodjedeme. Nakonec jsme se rozhodli pro zapůjčení vozu v Autopůjčovně Olomouc a tak jsme o nic nepřišli. Navíc k nám byli milí a vstřícní.

Hodnocení Hodnocení
Josef Kominíček

Bydlím Olomouci už nějakou dobu a díky MHD vlastně auto ani nepotřebuju. Ovšem vzhledem k tomu, že pocházím z malé horské vesničky, k rodičům se jen tak městskou asi nedostanu. Využil jsem proto služeb, které nabízí Autopůjčovna Olomouc. Služby, které nabízejí, jsou perfektní, vždy mám auto připravené a cena je také výhodná. Jsem spokojený.

Hodnocení Hodnocení
Albert Jaškovský

Vzhledem k tomu, že naše malá firma potřebuje čas od času vůz na přepravu našich zaměstnanců na školení nebo na veletrh, využíváme nabízených služeb tétot autopůjčovny. Je to pro nás výhodné a hlavně rychlé řešení.

Hodnocení Hodnocení
Sára Pokorná

Byla jsem vyslána do Prahy na služební cestu. Potřebovala jsem ale vhodné auto, které by tak trochu ukázalo pražákům, že i na Moravě se nemáme za co stydět. Chtělo to nějakou prestiž. Autopůjčovna Olomouc mi nabídla spolehlivý vůz, který byl přesně podle mého gusta. Pohodlné, rychlé a spolehlivé.

Hodnocení Hodnocení
Michal Dolejší

Mám malou firmu a stalo se mi, že před vánocemi byl přísun objednávek tak veliký, že jsme nestíhali rozvážet. Na druhou stranu jsme nechtěli zákzníky odmítat a tak jsem uvažoval o koupi dalšího vozu. Nakonec jsem se ale rozhodl pro pronájem spolehlivé dodávky, která nám vlastně vytrhla trn z paty. Služby tétot autopůjčovny můžu jen doporučit, protože jsem se nakonec domluvil na dlouhodobém pronájmu.

Hodnocení Hodnocení
Jana a Pavel Novotní

Bydleli jsme v pronajatém bytě, ale náhle nám majitel oznámil, že se musíme vystěhovat, protože chce byt prodt a má zájemce. Bylo to dost narychlo, my jsme tak neměli v podstatě čas ani se na všechno pořádně připravit. Nakonec jsme vše zvládli a to také díky spolehlivým službám Autopůjčovny Olomouc, která nám pronajala na celý víkend dodávku.

Hodnocení Hodnocení
Světlana Trojanová

Služby této autopůjčovny můžu jen doporučit, vše jsem měla připravené, rezervace také proběhla vpořádku a ceny mají přijatelné.

Hodnocení Hodnocení
Martin Králík

Naše svatba byla asi tou největší akcí v kraji, protože jsme nakonec z 80 hostů pozvali na hostinu ještě o 30 víc a to už si vyžadovalo pevnou organizaci i z hlediska přepravy hostů. Po domluvě jsme se obrátili na Autopůjčovnu Olomouc, kde nám nabídli luxusní vozy, které přímo zářili na svatbě. Vše proběhlo v naprostém pořádku a tak tuto autopůjčovnu můžu jen doporučit.